Türbanlı Travesti Kayseri Gündeminde.

Ramazan ayı tüm müslümanlar için önemli bir aydır. Periscope diye canlı yayın yapan bir sohbet kanalın da Travesti yayın yapıyordu. Buraya kadar hiç bir sorun yok Kayseri Travestileri türbanlı da olabilir fakat trans kadınlar tarafından yapılan onlarca olumsuz yorumlar gözden kaçmadı. Canlı yayın esnasın da hem başın da türban hem de seyir halinde araç kullanması ve de punto yazılar ile yayın altın da irtibat numarasının yayınlanması dikkat çekti.

Madem kapandın ramazana saygı diye o numaranın ne işi var orada ve seyir halin de niçin yapıyorsun gibi sorular ile tüm trans kadın camiası tepkisini gösterdi. Kapanmak yada dine saygı duymak elbette hoş bir davranış ama onu reklam amaçlı kullanmak ne kadar acı bir durum ve Periscope üzerinden kendisine yapılan yorumlarda hoş değildi. Ağır hakaretler bir taraftan çalan telefonu kafalarda soru işareti. Kader arkadaşları tarafından da oldukça tepki gördü.

O yüzdendir ki yaptığımız her şey den biz sorumluyuz gündem yaratmak için böyle hassas konuları kullanmamak lazımdır. Sonuç olarak ülke nüfusumuzun çoğunluğu müslüman olmaktadır. Özellik ile İzmit Travestileri tarafından oldukça tepki alınmıştır.

Bir Cevap Yazın