Travesti Yaz Modası.

Modanın hakimi olan Travesti ve bayanlar bu yaz ne giyecekler. Tatil dolayısı ile İstanbul ve diğer diğer büyük şehirleri terk edenlerin net adresi Bodrum olacak bu bir kesin bilgidir. Tatili tamamlayan bir başka unsur ise kıyafet kıyafette moda demek hep beraber inceleyelim.

2016 yaz sezonun da file tarzı dikim yapılan kıyafet modası oldukça ön de gibi görünüyor. File şapkalar, hatta file plaj çantaları bile sahiller de kendilerini göstermeye başladılar. Sıklık gece kumaşı olarak bildiğimiz saten kumaşların bu yıl dantel ile karıştırılması modacıların en iyi fikri olmuş diye düşünüyoruz.

Geceleri eğlence merkezlerin de giyilecek gece kıyafetlerin de ise kollar aşağı da adeta yer çekimine meydan okuyor gibi kıyafetler mevcut hal de olmaktadır. Renk olarak da hem şortta hem de bikiniler de hardal sarıları ve tarçın renkleri oldukça sık bir şekil de kullanılmıştır. Çanta ve ayakkabı da ise şeffaf cam tarzın da şeffaf brandalar moda halini almıştır.Yaz gözlüklerin de ise daha kaba çerçeveler renk renk özellik ile bronz tene beyazın yakıştığını bizim gibi düşünen modacılar beyaz rengi oldukça kullanmışlardır. Büyük markaların ve modacıların defilelerin de sergiledikleri broşları unutmadık. Şişli Travestileri gibi her kadının dolabın da broş olması gereken bir aksesuar olmaktadır.

Aslın da her şeyi modacılara bırakmamak lazım siz de dolabınızı şöyle bir karıştırın kendi moda editörünüz olabilirsiniz. Karma moda dediğimiz mantık burada devreye giriyor.

Bir Cevap Yazın