Travesti Ve Bayram Planları.

Ramazan bayramına geri geri saymaya başladık. Resmi ramazan bayramı tatili dokuz gün olarak kamuoyu ile paylaşıldı. Travesti ve kadınlar için özellik ile çok müthiş bir fırsat oldu. İstanbul Travestileri bu günleri nasıl değerlendirecekler ki?  Yaz tatili ile birleştiği için herkesler bir yerlere kaçacak zaten tatil bölgelerinin bilet satışları çoktan bitti bunun planlarını yapanlar çoktan yaptı. Bodrum en ön planda olmaktadır. Hem tatilin hem de denizin keyfini ve tadını çıkartmak isteyenler bunu çok iyi fırsat bellediler.

Kıyafetler alındı renk renk mayo ve bikini alışverişleri çoktan tamamlandı hatta çoğu yazlıklara çekildiler bayramın gelmesini bekliyorlar. Ramazan dolayısı ile tatil merkezlerinin nabzı henüz tam gaz atmıyor dört Temmuz itibari bayramın birinci günü başlar ve bütün eğlence merkezleri tam olarak start vermiş olacaklar. İkinci olarak da Marmaris tercihler arasın da görünüyor bunu Fethiye ve Antalya takip ediyor. Planlar ardı ardınca yapılmış aylar öncesin den, tabi ki uzaklara gidemeyenler ise yakın yerler de adalar da deniz ve güneşin tadını çıkartmaya çalışıyorlar. Herkes nere de tadını çıkarıyor ise çıkartsın illa ki belli başlı yerlere gitmeye gerek yok herkes bütçe ve zamanına göre zamanını geçirmek için bir yerlere kaçıyorlar.

Bayram bütün coşkusu ile çarşı da pazar da kendisini göstermeye başladı boşalan cadde ve sokaklar özellik ile alışveriş merkezleri bir hayli kalabalık durum da olmaktadırlar. Kimi tatil alışverişin de kimileri ise yalnız bayram alışverişi için havanın bu kavurucu sıcağına aldırış etmeden kesenin ağzını açmaya başlamışlar. Tatil sevinç ve dostların bir araya gelmeleri hoş zaman geçmesine de vesile olmaktadır. Bizde şimdiden herkese hayırlı bayramlar ve keyifli tatiller geçirmenizi diliyoruz.

 

Bir Cevap Yazın