Travesti Makale Sitesi.

Ülkemizin geçirdiği bu kaos dönemin de bir çok haber ve makale siteleri olur olmaz yalan yanlış haber ve bilgi yaymaktadır. Bizim kurmuş olduğumuz bu site de ise yalnız Travesti haberleri toplumun bu insanlara bakış açıları ve bu bireylerin yaşamış oldukları iyi veya zor hayat şartlarını dile getirmektir.

İstanbul en başın da olmak üzere diğer şehirlerde de yaşayan bu öteki sayılan insanların yaşadığı dramatik hayatlarını kaleme almaktayız. Meydana gelen olayları bizzat bir muhabir havasın da gidip yerin de sıcağın sıcağına bilgiler alarak siz okurlarımıza ulaştırmaya başladık ve bunun devamı kesilmeyecektir. Çoğu insanlar bu tarz renkli yaşamlara sahip olan insanları çok fazla kötü bilmektedirler. Bizler de bu kafalarda ki olumsuz düşünceleri atmak için böylesine bir bilgilendirme sitesi tasarladık.

Tabi ki her sitenin haberine itibar edilmez resmi siteler haricin de ama piyasa da işlerini düzgün yapan ciddi anlam da onlarca halk editörleri de mevcut olmaktadırlar. Bu tarz sitelerin daha da çoğalması gerekmektedir. Beylikdüzü gibi uzak bir semtte bir olay olduğu zaman Şişli de ki vatandaş nasıl duyacak bu tarz küçük haberler sayesinde de olsa az bir miktar da haberdar olur. O bakımdan böylesine küçük görülse de haber sitelerini önemseyelim ama referanslı siteler olması lazımdır.

İşte bizim bu sitemiz de yalnızca bir haber ve bilgilendirme sitesi olmaktadır. Bu yüzden çok önem arz etmektedir. Olayları süsleyerek abartarak asla yazmadık duyduğumuzu değil gördüğümüzü yazdık. Bu insanların ölüm haberlerini, doğum günlerini düğünlerini kısacası hem sevinçlerini hem de matemlerini sizin ile paylaşmak için yola çıktık amacımız tamamen bilgilendirmedir.

Bir Cevap Yazın