Travesti Efe Bal Bodrum da.

Dünya sivri dili ve seksiliği ile tanıdı Travesti efe bal hanımefendiyi, kendisi Türk asıllıdır bunu bilmeyenimiz yoktur. Bu yaz tatilini Bodrum da geçireceğini kendisi duyurular ile birlikte duyurmuştur Efe hayranlarına birde biz duyuralım dedik. 2016 Ağustos ayında Türkiye de olacaktır.

İstanbul Travestileri ile ağız dalaşına girdiği günlerden beri Türkiye gündemine sivri ile tanıtıldı. İtalya Milano şehrin de son derece nezih bir hayat yaşıyor desek de seks işçiliği yaptığını kendisi zaten saklamıyor. Son bombası için yapılacak olan yerel seçimlerde aday olması idi.  İki yıldır tatilini Türkiye de yapıyor. Türk erkeklerine hayran olduğunu inkar etmiyor çok zengin olduğunu kendisi söylemektedir. Pahalı elbiseler pahalı oteller kısacası kalite meraklısı diyebiliriz. Bunca zenginlik için de kim olsa şımarmaz ki? Efe hanımın hakkıdır diye düşünüyoruz.

Hesapları üzerinden kiraladığı arabasına varana kadar bile paylaşmıştır. Son derece kültürlü olan Bal birden fazla dil bildiğini bir röportajın da okumuştum. İtalyanın en çok kazanan Aktif Travesti rütbesini almıştır.

Eminiz ki son derece bir otel ayarlamıştır yine, güzelliği Avrupa ülkelerinin dilinde olan bir şahsiyet olmaktadır. Aynı zaman da İtalya da bir televizyon kanalın da program yapıyor ve milano şehrinin sokakların da afişleri boy boy asılmaktadır. Bu kadar ün şöhret nasıl ülkesin de ilgi ile karşılanmasın ki.

Bütün ülkeler hemen hemen tanıyor ve Türk olduğunu da inkar etmiyor. Şimdiden hoş geldiniz Efe hanım.

Bir Cevap Yazın