Travesti Aşkı Nasıl Taze Tutuyor?

Aşkta devamlılık esas bir kural olmaktadır. Travesti partnerinin gönlünü nasıl alıyor sizce yada kadınlarımızın veya erkeklerimizin aşklarını nasıl taze ve ilk gün gibi tutmaları gerekiyor.

Aşk ile seksi yani cinselliği ayrı tutmak gerekiyor. İstanbul Travestileri bunu yerin de yapıyor mu? Her gün yada akşam olmasa da bunun arasını uzatmadan günlük yirmi dakika da olsa eşleriniz ile sohbet havasın da hafifte şakalaşarak o atmosferi yakalamaya çalışınız. Seksten bağımsız dokunuşlar sergileyiniz bu hem erkeğin hem de kadının çokça hoşuna gider.

Ankara Travestileri için bir günaydın mesajı çok önemlidir. Bıkmadan usanmadan her zaman farklı cümleler ile sevgilinize seni seviyorum kelimelerini tekrarlayınız. Bazen erkekler bu kelimelerden bıkmış gibi gözükseler de aslın da hoşlarına gittiğini biliyoruz.

Yoğun iş temponuz dan dolayı her yemek saatin de birlikte olmasanız da hafta bir kere ona zaman ayırınız ve yemek esnasın da onsa sevgi dolu sözcükler sarf etmeniz aşkınızı taze ve ilk gün gibi olmasını sağlayacaktır. Aşkın ömrü kısadır deseler de o tamamen partnerler arasında ki diyaloglara bağlıdır.

Ay da bir olsa da eşinizin hoşlandığı konular da bir plan yapınız. Erkek arkadaşınızın sevdiği bir yemeği on gün de bir yaparsanız onu daha kendinize bağlarsınız. Şirinlikler yapınız eşiniz ile şaka yapınız güler yüzlü olunuz. Baş başa kalmaya gayret gösteriniz arada olsa da çocuklardan uzak bir kaç gün baş başa geçiriniz.

Bodrum Travestileri olan bizler bu bütün saydıklarımızı uyguluyoruz sizler de uygulayın yada farklı taktikleriniz var ise bizim ile paylaşınız lütfen.

Bir Cevap Yazın