Masajcı Travesti Şişli de

Şişli de en gözde Travesti kadının evine misafir olduk bugün. Kendisi o bölgenin en kaliteli trans kadını diyebiliriz. Evi son derece merkezi bir konum da olup Osman bey metro durağına yalnız yedi dakika yürüme mesafesinde olup gerçek masaj ve terapinin uzmanı diyebiliriz Tabi ki Travesti çağla dan bahsediyoruz namı diyar Çağla A.K.L.N İstanbul un en merkezi semtin de kendisi de evi gibi nezih zamanın nasıl geçiriyorsunuz sorumuza? Genel olarak ev de olduğunu sosyal medya ile çokluk ile iç içe olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Kendi evin de masaj hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? Beylerin kesinlik ile ilk durakları burası olmalı neden mi ? Hem misafir ağırlaması hem de tatlı sohbeti ile adeta insanı rahatlatıyor.

Güler yüzü araya sıkıştırdığı latifeler zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Tek arzusu kendisini ziyarette bulunduğunuz zaman vakitti iyi ayarlamanız ve ona özel olduğunuzu hissettirmenizdir. Yani buradan ne çıkarıyoruz temiz ve hijyen bir şekil de Çağla hanımı ziyaret etmenizdir. Bu alan da uzman karşısındakinin ne istediğini çok iyi bilen bir sezgisinin olduğunu biz hissettik.

Büyük projelere de imza attığını hepimiz çok iyi biliyoruz bu kadar işine meraklı olan bir kızın bu işin de üstesinden geleceğinden şüphemiz yoktur. Hiç bir şey yapmaz ise bile onun ile sohbet zaten çok şeye başlamışsınız demektir. O yüzden kesinlik ile buluşma noktanız orası olsun. Şimdiden iyi ve koyu sohbetler.

Bir Cevap Yazın