İstanbul Travestileri İçin Küpe Modelleri

Travestilerin şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir küpler. Tarz sahibi hanımlar zevklerini yansıtan çok sayıda seçenekleri şıklığı tamamlamak adına kullanırlar. Özel günler için çok çeşitli modeller bulunuyorken günlük kullanım için de birbirinden güzel küpe tasarımları alıcılarını bekliyor. 2017 küpe modelleri ise İstanbul travestileri hanımların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmaya devam ediyor.

Travestiler Tarzınıza Göre Küpenizi Belirleyin

Gülük kıyafetler ile uyum yakalandığında hoş bir görünüm sağlayan küpeler 2017 yılında bir çok stilde beğenilere sunuluyor. 2017 yılında gold ve gümüş renkler bir çok aksesuarda olduğu gibi küpelere de hakim olacak gibi görünüyor. Özel günlerde abiyelere eşlik eden gold ve gümüş modellerin günlük kullanıma uygun daha sportif tasarımları da mevcut bulunuyor.
Bu yıl travesti hanımlarda en fazla rastlanacak olan modellerden bir diğeri ise inci küpeler. Her dönem meraklıları tarafından tercih edilmeye devam eden inci tasarımlı küpeler özellikle 2017 yılında çok zengin bir tasarım koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. İncinin asaleti ve göz alıcı duruşu küpe olarak hanımların tercih ettiği aksesuarlardan biri olmaya bu yıl da devam ediyor.
Bu modellerin yanı sıra 2017 yılı doğal taşlı küpelerin yılı olarak belirleniyor. İnsanlarda enerji etkileri olduğuna inanılan doğal taşlar küpelerde rengarenk ve muhteşem tasarımlar oluşturulmasını sağlıyor. Özellikle otantik modellerde kullanılan doğal taşlar ile hanımlar tarzını oluşturmak da pek fazla zorlanmıyor. 2017 küpe modelleri arasında püsküllü ve sallantılı modeller ise oldukça revaçta görünüyor.

Küpe Seçimi Nasıl Yapılır

Küpe seçimi yaparken öncelikli olarak kıyafetler ve günlük kullanıma uygun diğer aksesuarlar göz önünde bulundurulmalı. Dikkat edilmesi geren bir diğer husus ise boyun mesafesidir. Boynunuz kısa ize uzun küpe modellerinden uzak durmanız gerekiyor. 2017 küpe modelleri hemen herkese hitap eden tarzları ile beğenilere sunuluyor.

Bir Cevap Yazın