Beylikdüzü Travesti Aygül Öldü.

Alıştık desek de  Travesti ölümlerine böylesine son zamanlarda pek alışık değildik. Genel olarak İstanbul da öldürülüyorlardı son zamanlarda, fakat Beylikdüzü olayı bir kaza sonucu olmuştur. Gece Travestiler o civarda yol kenarın da seks işçiliği yapmaktadırlar. İşte talihsiz Aygül de orada çalışarak hayatını sürdürüyordu. Ölüm onu orada yakaladı.

Büyük bir ihtimal karşılığın da karşıdan karşıya geçiriyordu hızla gelen aracı fark etmedi. Bir çok trans kadın bu olay karşısın da üzgün olduklarını belirtiler. Bunların iki kardeş olduğu idea edilmektedir ikisi de aynı kaderi yani eşcinsel olmaktadırlar.  Aygül bir konu da oldukça şanlı olmaktadır en azından ailesi onun ölüsünü hiçe saymadı evlatlarının cenazesine sahip çıktılar yarın 24.07.2016 adli tıp morgundan alarak son görevlerini yerine getireceklerdir.

Cenazesin de trans kadınlar bulunamayacaklardır çünkü ailesi zaten sahip çıkmıştır. Olayın seyrini kolluk kuvvetleri takip etmektedirler. Aracın yakalanıp yakalanmaması konusun da bizler de bilgi sahibi değiliz. Bilgi aldığımız taktirde siz okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz. Ailesi ve sevenlerine baş sağlığımızı sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın